Seltskond

& kunst

WE BELIEVE PAINTING IS FUN ART SO BRING YOUR FRIENDS, FAVORITE DRINK AND COME ENJOY A FUN EVENING WITH US! SIMPLE, FUN AND TOTALLY STRESS-FREE EXPERIENCE!

Vein & Pintsel

 

We are an ideal place where to come and relax or simply just to unwind. Our studio offers hands-on and fun art tutorials and everything you need to spend good night. Our experienced artists will help you create your own masterpiece.

Marie Jõgi

Tutvustame Teile ühte meie ülivahvat ja andekat juhendajat tänu kellele meie imelised maalid valmivad ja lõbusad üritused saavad juhendatud.

Marie Jõgi – Marie on üks meie juhendajatest kes juhendab samm-sammult et kõigi kunstiteosed valmis saaksid. Marie jagab ka soovitusi ja mõtteid maalimise kohta ning kui vaja aitab ka pintsli ja värvi valikul.

Tema nagu ka paljude teiste inimeste kunstiteekond sai alguse juba väikese lapsena. Kuna huvi kunsti vastu oli suur siis käis Marie ka kunstikoolis ja lõpetas 15 aastaselt põhikooliga samal ajal ka Võru Kunstikooli. Peale seda arendas Marie ennast edasi gümnaasiumi kunstiringis. Hiljem tegi Marie Võrus oma esimese kunstinäituse ning seni on ta teinud mitmeid tellimustöid ja projekte vabakutselise kunstnikuna. Peale gümnaasiumi ja Rootsis veedetud aastat otsustas Marie, et läheb ka ülikooli just kunsti suunale ning praegu õpib Marie edukalt Eesti Kunstiakadeemias sisearhitektuuri. Lisaks kunstile on Mariel olnud palju teisi huvitavaid hobisid nagu ehitus, ratsutamine, lumelauasõit, capoeira ning Larp.

Marie loodab, et meie üritused inspireerivad teid kunstiga ka edaspidi tegelema ja endas uusi külgi ja andeid avastama.

Want creative experience and enjoy a fun evening?

 

Invite your friends, sip your favorite drink and enjoy step-by-step instruction with our experienced and enthusiastic local artists. You'll leave with a one-of-a-kind creation and be ready to come back again.

We also host private parties for every occasion. From birthday and bachelorette parties to corporate events and team building.

Simple, fun and stress-free experience!

We are mobile and we will find the best solution for your next paint party.

en_USEnglish
etEesti en_USEnglish