Seltskond

& kunst

Meie arvates on maalimine lõbus kunst nii et võta kaasa oma sõbrad, lemmikjook ja tule naudi lõbusat õhtut koos meiega! Lihtne ja lõbus elamus!

Marianna Jõemaa

Perenaine ja omanik

Tutvustus lisamisel …

Luisa Harjak

Juhendaja

Luisa on meie toredas tiimis aastast 2020 ja aitab kõikidel osalejatel isiklikud meitriteosed samm-sammult juhendamise abil valmis saada. Luisa jagab soovitusi erinevate tehnikate ja loomulikult ka värvivaliku puhul.

Luisa on pärit Hiiumaalt ja juba väikesest peale on ta kunsti vastu huvi tundnud. Algklassides käis Luisa kunstiringis ja vanemaks saades Hiiumaal, Kärdla kultuurikeskuse maaliateljees. Ülikooli valikul sai samuti määravaks huvi kunsti vastu ning alates 2018. aastast õpib Luisa Eesti Kunstiakadeemias meediagraafikat. Kooli ja töö kõrvalt tegeleb ta veel vabakutselise graafilise disainerina ja kunstnikuna.

Inger-Liis Heinsoo

Kunstiline juhendaja

Inger-Liis on samuti üks neist, kes kunsti kaugeks ei pea, sest joonistamine, maalimine ja loomine on juba lapseeast hingelähedased olnud. Olles pärit Hiiumaalt, tegeles Inger-Liis põhikooli ja gümnaasiumi kõrvalt palju kunstiloomega, sealhulgas pildistades, tantsides, lauldes, maalides, joonistades või mõnd pilli mängides.

Maalimine muutus suuremaks huviks alates põhikooli lõpust, kui uue hobi korras õppis Inger-Liis 7 aastat Ott Lambingu käe all Kärdla Kultuurikeskuse maaliateljees.

Peale gümnaasiumi viis tee paratamatult teisele poole merd kunstikõrgharidust omandama ja seda alates 2018. aastast Eesti Kunstiakadeemias fotograafia erialal.

Aja olemasolul tegeleb Inger-Liis hetkel samuti kooli kõrvalt tantsimise ja maalimisega ning on avatud erinevate kunstiprojektidega kaasa minema.

Marie Jõgi

Juhendaja

Tema nagu ka paljude teiste inimeste kunstiteekond sai alguse juba väikese lapsena. Kuna huvi kunsti vastu oli suur siis käis Marie ka kunstikoolis ja lõpetas 15 aastaselt põhikooliga samal ajal ka Võru Kunstikooli. Peale seda arendas Marie ennast edasi gümnaasiumi kunstiringis. Hiljem tegi Marie Võrus oma esimese kunstinäituse ning seni on ta teinud mitmeid tellimustöid ja projekte vabakutselise kunstnikuna. Peale gümnaasiumi ja Rootsis veedetud aastat otsustas Marie, et läheb ka ülikooli just kunsti suunale ning praegu õpib Marie edukalt Eesti Kunstiakadeemias sisearhitektuuri. Lisaks kunstile on Mariel olnud palju teisi huvitavaid hobisid nagu ehitus, ratsutamine, lumelauasõit, capoeira ning Larp.

Marie loodab, et meie üritused inspireerivad teid kunstiga ka edaspidi tegelema ja endas uusi külgi ja andeid avastama.

etEesti