Seltskond

& kunst

Meie arvates on maalimine lõbus kunst nii et võta kaasa oma sõbrad, lemmikjook ja tule naudi lõbusat õhtu koos meiega! Lihtne, lõbus ja täiesti stressivaba elamus!

Vein ja Pintsel

 

Ideaalne koht kuhu tulla lõõgastuma või ennast tuulutama pingelisest argipäeva elust. Meie stuudio pakub praktilist ja lõbusat kunsti juhendamist ning kõike, mida on vaja et suurepäraselt aega veeta samal ajal kui meie kogenud kunstnikud aitavad Teil luua oma isikliku meistriteose.

Marie Jõgi

Tutvustame Teile ühte meie ülivahvat ja andekat juhendajat tänu kellele meie imelised maalid valmivad ja lõbusad üritused saavad juhendatud.

Marie Jõgi – Marie on üks meie juhendajatest kes juhendab samm-sammult et kõigi kunstiteosed valmis saaksid. Marie jagab ka soovitusi ja mõtteid maalimise kohta ning kui vaja aitab ka pintsli ja värvi valikul.

Tema nagu ka paljude teiste inimeste kunstiteekond sai alguse juba väikese lapsena. Kuna huvi kunsti vastu oli suur siis käis Marie ka kunstikoolis ja lõpetas 15 aastaselt põhikooliga samal ajal ka Võru Kunstikooli. Peale seda arendas Marie ennast edasi gümnaasiumi kunstiringis. Hiljem tegi Marie Võrus oma esimese kunstinäituse ning seni on ta teinud mitmeid tellimustöid ja projekte vabakutselise kunstnikuna. Peale gümnaasiumi ja Rootsis veedetud aastat otsustas Marie, et läheb ka ülikooli just kunsti suunale ning praegu õpib Marie edukalt Eesti Kunstiakadeemias sisearhitektuuri. Lisaks kunstile on Mariel olnud palju teisi huvitavaid hobisid nagu ehitus, ratsutamine, lumelauasõit, capoeira ning Larp.

Marie loodab, et meie üritused inspireerivad teid kunstiga ka edaspidi tegelema ja endas uusi külgi ja andeid avastama.

Soovid loomingulist kogemust ja nautida lõbusat õhtut?

 

Vein ja Pintsel on suurepärane loominguline kogemus, mis võimaldab Teil ja Teie sõpradel stressivabalt lõõgastuda ja nautida lõbusat õhtut.

Võta kaasa oma sõbrad, perekond või kallim ning tule ja veeda lõbus õhtu koos meiega.

Lihtne, lõbus ja stressivaba elamus!

Tegutseme üle Eesti!

etEesti
en_USEnglish etEesti