Sambla­kunst

Ainulaadne kunst, mis toob rohelust elu- või töökeskkonda

“SAMBLA­KUNST”

Samblamaal – elus, efektne ja hooldusvaba kunstiteos aastateks. Inimesele, kes hindab maitsekat sisekujundust, armastab loodust ja rohelust. Loo efektne 3D samblamaal kasutades erinevates värvitoonides ja stiilides samblaid. Materjalina kasutame naturaalset stabiliseeritud sammalt mis näeb välja ja tundub täpselt nagu elav sammal, aga ta ei vaja hooldamist, et ilusana püsida.

Stabiliseeritud sammal on 100% looduslik sammal ja seda saadakse spetsiaalse tehnoloogilise protsessi käigus, töödeldes seda loodusliku parafiini ja glütseriiniga. Korjatud sammal on elus ja säilitab oma kvaliteedi pikka aega. Sammal on putukavaba, ei vaja kärpimist, kastmist ega päikesevalgust seega sobib see ka pimedatesse ruumidesse. Valmis töö saab klient kohe kaasa.

Samblakunst - Vein & Pintsel
Samblakunst - Vein & Pintsel
Samblamaal - Vein & Pintsel
Samblakunst - Vein & Pintsel
Samblakunst - Vein & Pintsel
Samblakunst - Vein & Pintsel

Samblamaalid võivad kesta mitmeid aastaid, aga toome välja paar olulist fakti:

Samblamaal ei ole ette nähtud paigaldamiseks välitingimustesse ega ka otsese päikesevalguse kätte.
Samblamaalid ei sobi niisketesse ruumidesse nagu näiteks vannituba või spaa-ruumidesse kus niiskustase on enam kui 35%.
Väga madal õhuniiskus kuivatab sammalt ning vähendab selle elastsust. Sellisel juhul on lihtsalt tarvis õhuniiskust lihtsalt tõsta ning sammal taastub seejärel iseenesest.
Sammalt ei ole tarvis kasta ega veega pritsida.
Looduslikul samblal on iseloomulik lõhn, mida pärast maali paigaldamist tunda võid. See on loomulik ning kaob paari nädala jooksul iseenesest.

Korjatud sammal puhastatakse ning töödeldakse keskkonnasõbraliku biolaguneva vedelikuga, mis säilitab sambla vormi ning loomuliku värvi aastateks. Sammaltaimed on looduslikus keskkonnas niiskete kasvukohtade taimed ning sisaldavad endas palju vett. Stabiliseerimise protsessi käigus asendatakse looduslikud mahlad glütseriini ja toiduvärvide lahusega.

Kõik tooted on 100% loodusliku päritoluga ning selline protsess tagab kauakestva kvaliteetse sambla.

Klientide tagasiside

Miks meie kliendid armastavad Vein & Pintsel üritusi?

Saada päring

Päringu saatmiseks tuleb täita ankeet ning seejärel võtame Teiega ühendust.