Küpsiste kasutamise

poliitika

Küpsiste kasutamise poliitika (Vein & Pintsel OÜ koduleht ja e-pood):
veinjapintsel.ee veebilehe ja e-poe haldur: Vein & Pintsel OÜ

Registrikood: 14551330

Aadress: Väike-Karja 12, Tallinn, 10140, Harjumaa

E-mail: veinjapintsel@gmail.com

Telefon: +372 5668 8484

1) Küpsiste kasutamise poliitika (eesti keeles)

1. Mis on küpsised?

Küpsised on failid, mis koguvad erinevat tehnilist informatsiooni kasutaja arvuti, veebilehitseja ja kodulehe kasutamise kohta, näiteks lehekülgede kohta, mida kasutaja on külastanud ja millelt tellimusi esitanud. Vein & Pintsel kasutab küpsiseid, mis on olemuselt näiteks puhtalt tehnilised või küpsiseid, mis suudavad tuvastada veebisaidi kasutajad, hõlbustavad veebisaidil liikumist ning mõõtavad ja analüüsivad kasutaja veebisaidi kasutamise harjumusi. Küpsised võimaldavad ka meelde jääta informatsiooni veebisaidi külastuste kohta, näiteks eelistatud keel ja muud seadistused.

2. Milliseid küpsiseid me kasutame?

2.1 Tehnilised või funktsionaalsed küpsised
Neid küpsiseid on vaja selleks, et meie veebisait töötaks turvaliselt ja õigesti. Vajalikud küpsised võimaldavad teil meie veebisaidil ringi liikuda ja soovitud teenust kasutada. Vajalikud küpsised võimaldavad veebisaidi põhifunktsioonide toimimise, näiteks tuvastavad teid Vein & Pintsel veebilehtedele sisse logides, tuvastavad korduvad ebaõnnestunud sisselogimiskatsed, tuvastavad, kus te ostuprotsessis viibite ja jätavad meelde teie ostukorvi pandud tooted.

2.2 Statistika küpsised
Need küpsised annavad meile teavet selle kohta, kuidas te meie veebisaiti kasutate ja võimaldavad meil kasutajakogemust parandada.

2.3 Turundus ja jälgimisküpsised
Need küpsised aitavad meil ja meie partneritel näidata isikupärastatud ja asjakohaseid reklaame, mis põhinevad teie veebikäitumisel, isegi kui külastate hiljem teisi veebisaite. Selle kategooria küpsiseid kasutatakse sihipäraseks turundamiseks ja profileerimiseks, olenemata sellest, millist seadet olete kasutanud. Turunduslikel eesmärkidel kogutud teavet saab kombineerida ka kliendi- ja liiklusandmetega juhul, kui te pole keeldunud teie andmete kasutamisest turunduslikel eesmärkidel.

3. Millal me küpsiseid kasutame?

Kasutades Vein & Pintsel teenuseid, võivad Vein & Pintsel ja välised teenusepakkujad ja partnerid saata küpsiseid või muud sarnast tehnoloogiat kasutaja arvutisse. Küsime sinult luba selliste küpsiste kasutamiseks, mida ei ole tingimata vaja meie veebisaidi põhifunktsioonide toimimiseks või meie veebisaidil sinu soovitud teenuse pakkumiseks.

4. Rakendussätted

Arvestades võimalikke muutusi seadusandluses, kohtupraktikas ja tehnoloogilistes arengutes, jätab Vein & Pintsel isikuandmete kaitse kõrge taseme tagamiseks endale õiguse siinses Küpsiste kasutamise poliitikas muudatusi teha.

2) Cookie policy (in English)

 

VEIN & PINTSEL OÜ